Služby

Prodej ojetých vozů

K námi nabízeným vozům poskytujeme následující nadstandardní garance.

Garance počtu najetých kilometrů
U vozů, které prodáváme garantujeme počet najetých kilometrů. U nás se s přetočenými tachometry nesetkáte.

Vozy s původem České Republiky i ze zahraničí
Zaměřujeme se na vozy převážně z Německa s jasnou servisní historií. U vozů garantujeme že jsou nehavarované. Dovoz automobilů na individuální přání.

Roční záruka na vybrané vozy
Na vybrané vozy poskytujeme roční záruku na skryté závady.

Veškeré papírování za vás
Převod vozidla zajistíme kompletně za vás. Veškeré papírování a vaše povinnosti spojené s nákupem vozu začínají a končí právě u nás, o vše se postaráme. Od nás odjíždíte bez starostí.

Právní záruky
U všech vozů jsme výhradními vlastníky a garantujeme jasný původ. Na vozidlech také neváznou závazky vůči třetím osobám, společnostem a nepocházejí z trestné činnosti.

Servis vozů

Ke správnému autobazaru patří i servis, kterým disponujeme i my. Veškeré prodávané i vykupované vozy pečlivě prověřujeme, takže se nemusíte bát, že u nás koupíte zajíce v pytli. Servis je tu samozřejmě i pro vás. Zaservisujeme vozy jakýchkoliv značek za výhodné ceny. To, že jsme menší bereme jako výhodu, kdy dokážeme narozdíl od velkých servisů poskytnout individuální přístup. Vyzkoušejte a budete spokojeni.

Financování vozidel

Pokud na koupi vozu nedosáhnete z vlastních finančních zdrojů, nabízíme Vám možnost financování leasingem, spotřebitelským nebo bankovním úvěrem od našich finančních partnerů.

  • SAutoleasing a.s. (Česká Spořitelna)
  • ESSOX s.r.o.

Potřebné doklady na předložení ke schválení financování Vám rádi sdělí naši pracovníci osobně, e-mailem nebo telefonicky. Schválení leasingu nebo úvěru je ve většině případů do 30 minut.

Pojištění vozidel

Naším hlavním partnerem na pojištění je Česká podnikatelská pojišťovna. Vzhledem k tomu, že při zakoupení vozu, vyplývá ze zákona novému majiteli povinnost, mít na voze sjednané zákonné pojištění z odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla (povinné ručení). Máte možnost si u nás takové pojištění sjednat.

Další typy pojištění

Dále nabízíme možnost sjednání havarijního pojištění, pojištění na odcizení vozidla, vandalismus a živelnou pohromu. U nás máte také možnost převedení bonusů, jak z povinného ručení, tak i z havarijního a uplatnit, tak příslušnou výši slevy na pojistné, která mu náleží.

Výkup vozů

Váš ojetý vůz férově a transparentně oceníme a vykoupíme za co možná nejlepší cenu. Výkupem přebíráme odpovědnost za technický stav vozu. Nabízíme také výhodný komisní prodej a samozřejmostí je i výkup na protiúčet, kdy vám podmínky uděláme ještě příjemnějsí. Veškeré papírování a administrativu vyřídíme za vás.
Prodejte své auto bez starostí a ideálně u nás hnedvyberte nové!

  • Férové a transparentní ocenění
  • Možnost výkupu na protiúčet
  • Komisní prodej
  • Bez starostí s administrativou