O nás

Auto Jokr

Historie

Naše společnost byla založena v roce 1999 a její hlavní činností po dlouhá léta byl nákup a prodej ojetých, převážně tří až pětiletých vozů s českým původem. Postupem času se společnost zaměřila na nákup a prodej koncernových vozů Škoda, Volksvwagen a Audi.

Partnerství s AutoBranka spol. s.r.o.

Na jaře roku 2009 začala výstavba nového autosalonu o rozloze 3000m2. Výstavba byla dokončena v dubnu 2010. Současně s dokončením výstavby proběhla i certifikace na obchodního zástupce firmy AutoBranka spol. s.r.o., která je oficiálním prodejcem Škoda Auto a.s. a od 1.5.2010 se naše společnost stala oficiálním obchodním zástupcem a rozšířila tak svoji činnost i o prodej nových vozů Škoda. V současné době jsou ve vnitřních prostorách autosalonu vystaveny zánovní ale i veteránské vozy, na venkovní ploše dalších 50 vozů s jasnou historií. V říjnu roku 2014 byl prodej nových vozů ukončen a více zaměřen na zánovní a ojeté vozy.

Od našich obchodních partnerů máme možnost referenských vozů ze Škody Auto a.s. do 1 roku stáří. Veškeré ojeté vozy v naší nabídce jsou s jasným původem a garancí najetých kilometrů. Přijeďte se sami přesvědčit o naší široké nabídce. Rádi Vás přivítáme ve velmi příjemném klimatizovaném prostředí v nově vybudovaném Autosalonu.

V roce 2020 jsme se zaměřily na vozy s původem České Republiky i ze zahraničí převážně z Německa s jasnou servisní historií. U vozů garantujeme že jsou nehavarované. Zabýváme se i dovozem automobilů na individuální přání.